at

  Анна Тарасенко
   

  Анна Тарасенко

   
   

   

  Анна Тарасенко, Начальник відділу адміністрування НПФ

  Анна Тарасенко приєдналася до компанії ТОВ «КУА-АПФ «Тройка Діалог Україна» в травні 2017 року і відповідає за адміністрування недержавних пенсійних фондів.

  З 2001 року Анна розпочала працювати на фінансовому ринку в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку за напрямом нагляду за діяльністю інституційних інвесторів. З серпня 2003 року Анна працювала в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, брала активну участь в становленні системи недержавного пенсійного забезпечення та розробці нормативної бази функціонування цієї системи в Україні. В цей же час співпрацювала з проектами міжнародної технічної допомоги Україні (USAID, ПАДКО), в рамках яких активно брала участь в популяризації системи накопичувального пенсійного забезпечення та відповідних інформаційно-роз'яснювальних заходах.

  З вересня 2007 року займалась організацією та побудовою процесу адміністрування недержавних пенсійних фондів в декількох провідних компаніях на фінансовому ринку, серед яких АТ «Компанія з управління активами та адміністрування УкрСибЕссет Менеджмент».